Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Csaptelep típusa: | fürdőkád |
|---|---|
| Felszerelés: | Fali |
| Szín: | Szálcsiszolt réz |
| Kifolyócső típusa: | Fix |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Sárgaréz |
| Kifolyó tartomány | 100 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Bevonási technológia: | PVD |
| Csatlakozás átmérője: | 1/2 col |
| A vízcsatlakozások távolsága | 150 mm |
| Garancia: | 5 Év |
| Gyártó: | Rea |
Értékelje az eleganciát és a modernitást fürdőszobájában a Rea Lungo Diamond kádcsaptelepünkkel, szálcsiszolt réz kivitelben. Ez az egyedi dizájn és funkcionalitás tökéletes kombinációja, amely minden felhasználót elvarázsol. A legmagasabb minőségű anyagokból, PVD technológiával készült csaptelep nemcsak kiemeli fürdőszobája kifinomult dizájnját, hanem megbízhatóságot és tartósságot is biztosít évekig.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!