Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Csaptelep típusa: | fürdőkád |
|---|---|
| Felszerelés: | Fali |
| Szín: | Arany |
| Kifolyócső típusa: | Fix |
| Anyag: | Sárgaréz, ABS |
| Kifolyó tartomány | 230 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Bevonási technológia: | PVD |
| Csatlakozás átmérője: | 1/2 col |
| A vízcsatlakozások távolsága | 150 mm |
| Garancia: | 5 Év |
| Gyártó: | Rea |
Értékelje a modern dizájnt és a legmagasabb minőséget fürdőszobájában a falra szerelhető Rea Venti kádcsapteleppel, az elegáns fényes arany kivitelben. Ez a kivételes szerelvény az ékszerszerű esztétika és a megbízható funkcionalitás tökéletes kombinációja, amely egyedi ragyogást ad fürdőzónájának. A jellegzetes recézés a tükörszerű felülettel kombinálva a csaptelepet luxus és kifejező részletté teszi bármely belső térben.
A Rea Venti Fényes Arany kádcsaptelep kiváló választás azoknak, akik értékelik a funkcionális megoldásokat és a kifinomult esztétikát a glamour és a modern classic stílusban. E modell választásával hosszú évekig tartó tartósságot és egy ékszerszerű kiegészítőt nyer, amely könnyedén megemeli az egész helyiség rangját, exkluzív karaktert kölcsönözve neki.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!