Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Magasság | 450 mm |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 30 mm |
| LED világítás: | Igen |
| Keret: | Igen |
| A keret színe: | Arany |
| A keret anyaga: | Fém |
| Páramentesítő: | Nem |
| Modell: | Glam |
| erő | 12 W |
| Garancia: | 24 Hónap |
| Gyártó: | Rea |
A 45×40 cm-es LED sminktükör elegáns és rendkívül praktikus kiegészítője a hálószobában, gardróbban vagy fürdőszobában kialakított szépségápolási zónának. Stabil, fehér fémszerkezetének és beépített világításának köszönhetően ez a modell professzionális körülményeket biztosít a mindennapi ápoláshoz és sminkeléshez.
A 45×40 cm-es szabadon álló LED tükör választásával a maximális kényelmet és a modern dizájnt választja. Ez egy megbízható felszerelési elem, amely a fény színének és erősségének szabályozásával minden körülmények között segít a tökéletes smink elkészítésében.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!