Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Magasság | 475 mm |
|---|---|
| Szélesség | 365 mm |
| Mélység | 85 mm |
| LED világítás: | Igen |
| Keret: | Igen |
| A keret színe: | Fehér |
| A keret anyaga: | Fém |
| Forma : | Téglalap alakú |
| Páramentesítő: | Nem |
| Modell: | Lumi |
| erő | 12 W |
| Garancia: | 24 Hónap |
| Gyártó: | Rea |
Fedezze fel a mindennapi ápolás új dimenzióját, és érezze magát egy professzionális sminkstúdióban a Lumi White 30×40 cm álló LED tükör segítségével. Ez az elegáns és rendkívül funkcionális megoldás a modern dizájnt ötvözi a precíz világítással, amely kiemeli sminkje minden részletét, ideális munkakörülményeket biztosítva a nap bármely szakában.
A REA Lumi White 30×40 cm álló LED tükör választásával Ön a legmagasabb gyártási minőségbe és tartósságba fektet be, amely hosszú évek intenzív használata során is megmarad. A szilárd talp, az intuitív érintésvezérlés és az elegáns fehér felület luxus kiegészítővé teszi bármely hálószobában vagy gardróbban.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!