Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| A mosogató hossza: | 750 mm |
|---|---|
| A mosogató szélessége: | 460 mm |
| A mosogató kamrájának mélysége: | 195 mm |
| Csaptelepnyílás: | igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Szín: | Metál fekete |
| A készletben: | tömítés, szifon szűrővel, rögzítő kampók, konyhai csaptelep, mosogatószer adagoló, fedél, lefolyó |
| A lefolyó átmérője: | 90 mm |
| Leeresztő típusa: | túlfolyó lyukkal, szűrővel |
| Szifon típusa: | Konyhai, Mosogatógép bekötési lehetőséggel |
| Garancia: | 120 hónap az acélszerkezetre, 24 hónap az egyéb alkatrészekre |
| Gyártó: | Rea |
Értékelje az eleganciát és a modernitást konyhájában a rendkívül fejlett megoldásnak köszönhetően, amely az Alonzo multifunkciós intelligens egymedencés mosogató. Ez egy professzionális eszköz, amely megváltoztatja mindennapi szokásait, ötvözve a legmagasabb minőséget a kivételes funkcionalitással. A tartós, innovatív nanobevonattal ellátott rozsdamentes acél használata kiváló tartósságot biztosít, és megkönnyíti a napi tisztítást.
Válassza az Alonzo konyhai mosogatót, és élvezze a teljes kényelmet és a professzionális támogatást a mindennapi háztartási feladatok során. A minőségi garancia és a masszív kialakítás a legjobb befektetéssé teszi a kényelmet hosszú évekre.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!