Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Felszerelés: | Pultra helyezett |
|---|---|
| Anyag: | Kerámia |
| Szín: | Szürke |
| Kivitel: | Matt |
| Hosszúság | 420 mm |
| Szélesség | 420 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Mélység | 105 mm |
| Forma : | Kerek |
| Csaptelep szerelési lyuk: | Nem |
| Túlfolyónyílás: | Nem |
| Gyártó: | Rea |
Vigyen nyers eleganciát fürdőszobájába a Rea Babilon Silver kerek pultra helyezhető mosdóval. Ez az egyedülálló kerámia modell megismételhetetlen designjával nyűgöz le, ötvözve a kézműves formát a mély, acélszürke árnyalattal.
A Babilon Silver kerámia mosdó tökéletes választás indusztriális, wabi-sabi és modern stílusú terekbe. A nyers esztétika és az elegáns matt felület kombinációja minden fürdőszoba rendkívül karakteres berendezési tárgyává teszi.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!