Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Felszerelés: | Szabadon álló |
|---|---|
| Anyag: | Artificial Stone (kompozitkő) |
| Szín: | Bézs, Kőhatás |
| Kivitel: | Matt |
| Hosszúság | 410 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Magasság | 895 mm |
| Mélység | 135 mm |
| Forma : | Kerek |
| Csaptelep szerelési lyuk: | Nem |
| Túlfolyónyílás: | Nem |
| Gyártó: | Rea |
Fedezze fel a luxus új meghatározását, és vigyen egy darab természetet otthonába a Rea Cheri szabadon álló mosdóval. Ez az egyedi, természetes követ utánzó szerkezetű, architektúraszerű forma ideális megoldás azok számára, akik olyan különleges kialakítást keresnek, amely túlmutat a hagyományos fürdőszobai berendezések megszokott sémáin. Kompozit kőből készült, így a nyers esztétikát a legmagasabb szintű kidolgozási precizitással ötvözi, és minden enteriőr központi elemévé válik.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!