Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Csaptelep típusa: | fürdőkád |
|---|---|
| Felszerelés: | Padlóra szerelhető |
| Szín: | Szálcsiszolt arany |
| Kifolyócső típusa: | Fix |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Sárgaréz |
| Kifolyó tartomány | 210 mm |
| Magasság | 995 mm |
| Bevonási technológia: | PVD |
| Csatlakozás átmérője: | 19 mm |
| Garancia: | 5 Év |
| Gyártó: | Rea |
Értékelje az eleganciát és a modernitást fürdőszobájában a REA Clif padlón álló kádcsaptelepnek köszönhetően, amely szálcsiszolt szatén struktúrával rendelkezik. Ez a luxus dizájn és a funkcionalitás ideális kombinációja, amely minden felhasználót lenyűgöz. A kiváló minőségű sárgarézből készült padlón álló csaptelep nemcsak kiemeli a fürdőszalon berendezését, hanem hosszú évekre megbízhatóságot is biztosít.
A REA Clif padlón álló kádcsaptelep azok választása, akik értékelik a kényelmet és a modern dizájnt. Minden részletében tökéletes, a minőségre és esztétikára ügyelve készült, így fürdőszobája dísze lesz. A masszív felépítésnek és a magas minőségű anyagoknak köszönhetően biztos lehet benne, hogy hosszú éveken át szolgál majd, nap mint nap kényelmet és megbízhatóságot nyújtva.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!