Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Szín: | Szálcsiszolt arany |
|---|---|
| Anyag: | Sárgaréz, ABS |
| Csaptelep típusa: | Termosztátos |
| Felszerelés: | Külső |
| Magasságállítás: | Igen |
| Min. magasság | 800 mm |
| Max. magasság | 1400 mm |
| Kádkifolyó: | Nem |
| Nyomásszabályozás: | Igen |
| Anti-Calc rendszer: | Igen |
| Bevonási technológia: | PVD |
| A vízcsatlakozások távolsága | 150 mm |
| Garancia: | 5 Év |
| Gyártó: | Rea |
Vigyen fürdőzónájába egy leheletnyi luxust és modern geometriát a Rea Atrium zuhanyszettnek köszönhetően, szálcsiszolt arany kivitelben. Ez a kifinomult stílus és a kompromisszumok nélküli funkcionalitás ideális kombinációja, amely bármely fürdőszoba enteriőrjét átalakítja. A szettet az esőztető, a kézizuhany és a csaptelep karakteres, négyzetes kialakítása jellemzi, ami kiváló választássá teszi glamour, modern és loft stílusú elrendezésekhez, ahol az arany elegáns, melegítő akcentusként jelenik meg.
A Rea Atrium szett nem csupán szaniter berendezés, hanem mindenekelőtt ékszer az Ön fürdőszobája számára. A PVD bevonat alkalmazásának köszönhetően az arany szatén, szálcsiszolt struktúrája rendkívül nemes megjelenésű és könnyen ápolható, nem hagyva látható nyomokat a vízcseppek után. E modell választásával luxusra és funkcionalitásra tesz szert, amely nap mint nap gyönyörködteti a háztartás tagjait.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!