Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Szín: | Króm |
|---|---|
| Anyag: | Sárgaréz, ABS |
| Csaptelep típusa: | Egykaros |
| Felszerelés: | Külső |
| Magasságállítás: | Igen |
| Min. magasság | 805 mm |
| Max. magasság | 1145 mm |
| Kádkifolyó: | Igen, forgatható |
| Nyomásszabályozás: | Igen |
| Anti-Calc rendszer: | Igen |
| Bevonási technológia: | Galvanizálás |
| A vízcsatlakozások távolsága | 150 mm |
| Garancia: | 5 Év |
| Gyártó: | Rea |

Értékelje az eleganciát és a modernitást fürdőszobájában a Króm felületű Rea Vision zuhanyszettnek köszönhetően. A fényűző stílus és a funkcionalitás tökéletes kombinációja, amelyet a zuhanyzónába prémium megoldásokat kereső felhasználók számára hoztak létre. A legkiválóbb minőségű anyagokból készült készlet nemcsak a belső tér egyedi karakterét hangsúlyozza, hanem megbízhatóságot és a mindennapi fürdés maximális kényelmét is biztosítja hosszú éveken át.
A Rea Vision Króm zuhanyszett a luxus kényelmet és a megalkuvást nem ismerő esztétikát értékelő emberek választása a zuhany alatt. Minden részletében tökéletes, ideális kiegészítője egy modern fürdőszoba berendezésének. Masszív felépítésének és átgondolt ergonómiájának köszönhetően biztos lehet benne, hogy ez a készlet minden nap kényelmet és megbízhatóságot nyújt Önnek, befektetést jelentve otthona szépségébe és funkcionalitásába.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!