Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE102-W GOLD |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Fali lámpa |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 235 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | üveg, fém |
| Fényerősség: | nem alkalmazható |
| Lámpa színe: | Arany, átlátszó |
| Fényforrások száma: | 2 |
| Fényforrás menete: | E14 |
| Színhőmérséklet: | égőtől függően |
| Fényforrás mellékelve: | Nem |
| Energetikai besorolás: | A |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | 40W |
| Erősség: | 2x40W |
| Gyártó: | Toolight |
Az exkluzív fali lámpa a modern dizájn és a kristályok klasszikus ragyogásának harmonikus ötvözete. A csillogó Gold kerettel és lépcsőzetesen elrendezett üvegelemekkel rendelkező félkör alakú szerkezet rendkívül lenyűgöző egészet alkot, amely tökéletesen kiegészíti egy elegáns nappali, hálószoba vagy stílusos folyosó elrendezését.
A fali lámpa E14-es foglalatú fényforrásokhoz lett kialakítva, ami biztosítja a tér optimális, hangulatos megvilágítását. A lámpatest felső részét sima, profilozott Gold panelek alkotják, amelyek alól nyújtott kristályok bukkannak elő. Az üveg részletek gyönyörűen törik meg a fényt, fenomenális tükröződéseket hozva létre a falon, és luxus karaktert adva a belső térnek.
Ez egy stílusos és rendkívül dekoratív világítás, amely a szilárd anyagokat a modern glamour ékszerszerű esztétikájával ötvözi, így bármelyik fal elragadó díszévé válik.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!