Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | APP1921-CP BLACK |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Hosszúság | 360 mm |
| Szélesség | 360 mm |
| Magasság | 1310 mm |
| Kábel hossza | 1150 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 2001 - 2500 lm |
| Lámpa színe: | Fekete |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | égőtől függően |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Fényforrás mellékelve: | product_profile.value_ |
| Energetikai besorolás: | G |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 48W |
| További adottságok: | magasságállítás |
| Gyártó: | Toolight |
A modern, geometrikus formájú függőlámpa látványos választás minimalista és dizájnközpontú enteriőrökbe. A különböző méretű, eltérő magasságban felfüggesztett körök dinamikus, térbeli kompozíciót alkotnak, amely megragadja a tekintetet és könnyedséget, valamint modern karaktert ad a térnek. A fekete kivitel kiemeli az eleganciát és tökéletesen illeszkedik a jelenlegi lakberendezési trendekhez.
A vékony kábeleken függő, könnyed szerkezet visszafogott megjelenésű, mégis karakteres dekoratív elem. A beépített LED fényforrás egyenletes és kényelmes megvilágítást biztosít a mindennapi használathoz, míg a több gyűrű elrendezése különleges vizuális hatást kelt.
A funkcionalitás és a modern dizájn harmonikus ötvözete – ideális nappaliba, étkezőbe, lépcsőházba, előtérbe és üzleti terekbe.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!