Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE069-CP |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Hosszúság | 800 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Kábel hossza | 750 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 5000 lm + |
| Lámpa színe: | gold brush |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | hideg, semleges, meleg |
| Fényforrás mellékelve: | product_profile.value_ |
| Energetikai besorolás: | F |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 70W |
| További adottságok: | magasságállítás |
| Gyártó: | Toolight |
A modern LED függőlámpa egy elegáns világítótest, amely tökéletesen illeszkedik a modern, minimalista és glamour enteriőrökbe. A karcsú, egyetlen lekerekített hurokra épülő forma könnyedséget és dizájnos karaktert kölcsönöz a térnek, míg a finom kidolgozásnak köszönhetően a lámpa kiválóan mutat nappaliban, hálószobában, étkezőben, gardróbban vagy előszobában.
A lámpa szerkezete fémből és tartós anyagból készült, amely esztétikus megjelenést és hosszú élettartamot biztosít a mindennapi használat során. A lágy, áramló vonal az integrált LED fényforrással kombinálva modern dekoratív formát hoz létre, amely bekapcsolt állapotban és stílusos belsőépítészeti elemként is látványos. A vékony kábeleken történő függesztés tovább hangsúlyozza az egész szerkezet könnyedségét.
A modell 3 világítási módot kínál, amelyek a lámpa újbóli bekapcsolásával válthatók.
Az első módban a lámpa semleges 4000K fényt bocsát ki.
A második módban meleg 3000K fényt sugároz.
A harmadik módban hideg 6000K fényt bocsát ki. Ennek köszönhetően a világítás könnyedén igazítható a napszakhoz, a helyiség karakteréhez és az egyéni igényekhez.
Ez a funkcionális és dekoratív világítás modern formát, látványos megjelenést és praktikus színhőmérséklet-váltást ötvöz. A függőlámpa tökéletes választás olyan enteriőrökbe, ahol az esztétika és a mindennapi használati komfort egyaránt fontos.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!