Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE071-CP 60cm GOLD |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Kábel hossza | 1000 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | üveg, fém |
| Fényerősség: | 501 - 1000 lm |
| Lámpa színe: | Arany |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | hideg, meleg |
| Fényforrás mellékelve: | product_profile.value_ |
| Energetikai besorolás: | G |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 36W |
| További adottságok: | magasságállítás |
| Gyártó: | Toolight |
Az elegáns LED függőlámpa látványos megvilágítás glamour, art deco és modern classic stílusú terekbe. A virág struktúrájú üvegbúrákkal ellátott kerek forma tökéletesen beválik fő fényforrásként az étkezőasztal felett, a nappaliban vagy egy tágas előszobában.
A szerkezet egy Gold kivitelű fém abroncson és üvegen alapul. A tárcsák barázdált felülete hatékonyan szórja a fényt, a közepükön található ékszerszerű részletek pedig nappal is karakteres dekorációvá teszik a lámpatestet.
A lámpa két világítási módot kínál, amelyeket egy szabványos fali kapcsolóval könnyen változtathat. A beépített LED modul 3000K meleg fényt vagy 6000K hideg fényt bocsát ki. További előnyt jelentenek a huzalok, amelyek lehetővé teszik a kényelmes magasságállítást.
Ez egy stílusos és funkcionális megoldás, amely ötvözi a tartós anyagokat az egyedi designnal, minden elegáns enteriőr központi elemévé válva.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!