Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE008-1W 58cm BRUSH GOLD |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Fali lámpa |
| Hosszúság | 580 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 501 - 1000 lm |
| Lámpa színe: | gold brush |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | semleges |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | F |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, gyerekszoba, nappali, hálószoba, univerzális |
| Erősség: | 11W |
| Gyártó: | Toolight |
A stílusos, Brushed Gold felületű LED fali lámpa a modern design és az elegáns karakter tökéletes ötvözete. A minimalista forma és a szatén arany árnyalat révén a lámpatest nemcsak praktikus fényforrássá, hanem a belső tér látványos dekorációs elemévé is válik.
A Brushed Gold színű felület kivételes mélységet és luxus megjelenést kölcsönöz a fali lámpának. A finoman szatén felület gyönyörűen veri vissza a fényt, elegáns hatást keltve és hangsúlyozva az elrendezés modern jellegét. A Brushed Gold tökéletesen harmonizál a természetes fával, a fehérrel, a kővel és a fekete kiegészítőkkel, így a fali lámpa kiválóan illik a modern, loft, japandi, indusztriális és modern classic stílusú fürdőszobákba.
Az alkalmazott LED háttérvilágítás kényelmes és egyenletes fényt biztosít, amely ideális a tükör előtti napi szépségápolási tevékenységekhez. A LED technológiát az energiatakarékosság, a hosszú élettartam és a magas fényhasznosítás jellemzi, ami kényelmes használatot és modern világítási szabványt eredményez.
A geometriai, minimalista konstrukciónak köszönhetően a fali lámpa tökéletesen mutat a fürdőszobai tükör fölé szerelve, elegáns és funkcionális világítási zónát hozva létre. Ideális választás azoknak, akik értékelik a modern formatervezést, a magas esztétikát és a divatos belsőépítészeti megoldásokat.
Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!