Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE028-1W 40cm CHROME |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Fali lámpa |
| Hosszúság | 400 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 1001 - 1500 lm |
| Lámpa színe: | Szürke |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | semleges |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | E |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Erősség: | 8W |
| További adottságok: | tilt angle adjustment |
| Gyártó: | Toolight |
Értékelje az eleganciát és a modernitást belső terében a Chrome felületű LED fali lámpának köszönhetően. Ez egy egyedülálló megoldás, amely ötvözi a modern esztétikát a legmagasabb világítási funkcionalitással. A precíz kidolgozásnak és az egyedi szerkezetnek köszönhetően a fali lámpa nemcsak díszíti a falat, hanem kiváló feltételeket biztosít a napi ápoláshoz vagy műalkotások bemutatásához.
A Chrome LED fali lámpa ideális választás azoknak, akik a design és a praktikum közötti harmóniát keresik. Az elegáns, minimalista forma egyedi hangulatot és modern stílust kölcsönöz minden enteriőrnek. Ezen világítás kiválasztásával olyan termékbe fektet be, amely az innovatív technológiát időtlen stílussal ötvözi, gondoskodva az Ön mindennapi kényelméről.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!