Fürdőszobai fali LED lámpa SWE050-1W 60 cm Black
ID: 13339
Újdonság
ID: 13339
    Kártyás fizetés esetén ingyenes szállítás 3-5 nap alatt!
  • A választott termék jelenleg nem elérhető.
    Értesítést kérek újbóli elérhetőség esetén:
Technikai paraméterek
Modell: SWE050-1W
Lámpa típusa: Fali lámpa
Hosszúság 600 mm
Szélesség 100 mm
Magasság 50 mm
Áramforrás: Hálózat~220V - ~240V
Anyag: alumínium, műanyag
Fényerősség: 501 - 1000 lm
Lámpa színe: Fekete
Fényforrások száma: beépített LED forrás
Fényforrás menete: Beépített LED forrás
Színhőmérséklet: semleges
Színhőmérséklet: 4000K
Fényforrás mellékelve: Igen
Energetikai besorolás: F
Védettségi osztály: IP20
Helyiség: iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, gyerekszoba, nappali, hálószoba, univerzális
Erősség: 12W