Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE055-W BLACK |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Fali lámpa |
| Hosszúság | 600 mm |
| Szélesség | 98 mm |
| Magasság | 43 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 1501 - 2000 lm |
| Lámpa színe: | Fekete |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | semleges |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | F |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Erősség: | 18W |
| Gyártó: | Toolight |
Értékelje az eleganciát és a modernitást belső terében a Black felületű LED fali lámpának köszönhetően. Ez egy egyedülálló megoldás, amely ötvözi a modern esztétikát a magas világítási funkciókkal. A precíz kidolgozásnak és a karcsú szerkezetnek köszönhetően a fali lámpa nemcsak díszíti a falat, hanem kiváló feltételeket biztosít a napi ápoláshoz vagy a tér finom megvilágításához.
A Black felületű LED fali lámpa ideális választás azoknak, akik az expresszív design és a praktikum közötti harmóniát keresik. Az egyszerű, geometrikus forma a mélyfeketével kombinálva egyedi hangulatot és modern stílust kölcsönöz minden enteriőrnek. Ezen világítás választásával olyan termékbe fektet be, amely kiemeli otthona divatos megjelenését.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!