Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE083-CP 40cm GOLD |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Szélesség | 420 mm |
| Magasság | 770 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | üveg, fém |
| Fényerősség: | nem alkalmazható |
| Lámpa színe: | Arany |
| Fényforrások száma: | 4 |
| Fényforrás menete: | E14 |
| Színhőmérséklet: | égőtől függően |
| Fényforrás mellékelve: | Nem |
| Energetikai besorolás: | A |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | 40W |
| Erősség: | 4x40W |
| Gyártó: | Toolight |
Az exkluzív függőlámpa a merész dizájn és a klasszikus ragyogás egyedülálló ötvözete. A Gold vázra és kagyló formájú üvegelemekre épülő eredeti szerkezet rendkívül mutatós kompozíciót alkot, amely a nappali, a hálószoba vagy egy stílusos étkező jellegzetes díszévé válik.
A 40 cm átmérőjű lámpatest lenyűgöz a részletgazdagságával. A korona felső részét váltakozva elhelyezett, áttetsző és füstszínű üvegkagylók díszítik, míg a lámpa alját nyújtott kristályok kaskádja alkotja. Az üveg átgondolt elrendezése gyönyörűen töri meg a fénysugarakat, luxus jelleget és izgalmas reflexiókat hozva a belső térbe.
A lámpa 4 fényforrással van felszerelve, ami biztosítja a tér optimális és egyenletes megvilágítását. Az elegáns Gold lánc használata nemcsak kiegészíti az ékszerszerű esztétikát, hanem lehetővé teszi a lámpatest felfüggesztési magasságának kényelmes beállítását is.
Ez egy stílusos és rendkívül dekoratív világítás, amely a masszív anyagokat ötvözi a nem mindennapi modern glamour esztétikával, különleges, tekintélyes hangulatot kölcsönözve minden belső térnek.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!