Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE084-CP 60cm GOLD |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Szélesség | 615 mm |
| Magasság | 890 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | üveg, fém |
| Fényerősség: | nem alkalmazható |
| Lámpa színe: | Arany |
| Fényforrások száma: | 9 |
| Fényforrás menete: | E14 |
| Színhőmérséklet: | égőtől függően |
| Fényforrás mellékelve: | Nem |
| Energetikai besorolás: | A |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | 40W |
| Erősség: | 9x40W |
| Gyártó: | Toolight |
Az exkluzív függőlámpa a merész dizájn és a klasszikus ragyogás egyedülálló ötvözete. A Gold vázra és kagyló formájú üvegelemekre épülő eredeti szerkezet rendkívül mutatós kompozíciót alkot, amely a nappali, a hálószoba vagy egy stílusos étkező jellegzetes díszévé válik.
A 60 cm átmérőjű lámpatest lenyűgöz a részletgazdagságával. A korona felső részét áttetsző és füstszínű üvegkagylók díszítik, míg a lámpa alját nyújtott kristályok kaskádja alkotja. Az üveg átgondolt elrendezése gyönyörűen töri meg a fénysugarakat, luxus jelleget és izgalmas reflexiókat hozva a belső térbe.
A lámpa 9 fényforrással van felszerelve, ami biztosítja a tér kiváló és egyenletes megvilágítását. Az elegáns Gold lánc tökéletesen kiegészíti a lámpatest ékszerszerű esztétikáját.
Ez egy stílusos és rendkívül dekoratív világítás nem mindennapi modern glamour esztétikával, különleges, tekintélyes hangulatot kölcsönözve minden belső térnek.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!