Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE075-W Brush Gold |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Fali lámpa |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 138 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | üveg, fém |
| Fényerősség: | 501 - 1000 lm |
| Lámpa színe: | gold brush, átlátszó |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | hideg, meleg |
| Színhőmérséklet: | 3000K, 6000K |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | G |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, gyerekszoba, nappali, hálószoba, univerzális |
| Erősség: | 60W |
| További adottságok: | light color change |
| Gyártó: | Toolight |
Az elegáns LED fali lámpa a luxus kvintesszenciája kompakt formában. A Brushed Gold kivitelű félkör alakú szerkezet, lenyűgöző kristályokkal díszítve, kifinomult karaktert kölcsönöz a térnek. A lámpatest tökéletesen megállja a helyét ékszerszerű fényakkéntként a nappaliban, hálószobában, egy stílusos folyosón vagy a fésülködőasztal felett.
A szerkezet egy szilárd fémkereten alapul, amely ideális alapot biztosít a masszív, precízen csiszolt kristályok számára. Nagy formájuk és egyedi belső felépítésük gyönyörűen töri meg a fényt, látványos reflexiókat hozva létre a falon. Ennek köszönhetően a lámpa finom méretei ellenére a fali lámpa magára vonzza a tekintetet és napközben is lenyűgöz esztétikájával.
A fali lámpa két világítási módot kínál, amelyek könnyen válthatók egy normál fali kapcsolóval. A beépített LED fényforrás egy hangulatos, 3000K meleg színt bocsát ki, amely tökéletes az esti pihenéshez, vagy egy világos, 6000K hideg színt, amely élénkíti a teret és hangsúlyozza a kristályok modern csillogását.
Ez egy stílusos és rendkívül dekoratív világítás, amely tartós anyagokat ötvöz a modern glamour esztétikával. Ideális választás azok számára, akik egy funkcionális és egyben rendkívül kifejező részletet keresnek a belső terükbe.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!