Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | LHJ116-2CP |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 465 mm |
| Kábel hossza | 1370 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 1001 - 1500 lm |
| Lámpa színe: | Fehér, gold brush |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | meleg |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | D |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, gyerekszoba, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 10W |
| További adottságok: | magasságállítás |
| Gyártó: | Toolight |
Szeretné felfrissíteni lakása megjelenését, és egy csipetnyi modern luxust vinni bele? A LHJ116-2CP LED függesztett mennyezeti lámpa geometrikus formák egyedülálló kompozíciója, amely a matt fém felületet ötvözi a tejfehér akril finomságával, látványos dekorációt alkotva az ágy vagy a dohányzóasztal felett.
A LHJ116-2CP lámpa kiváló választás azoknak, akik megbízható világítást keresnek, amely magas használati kényelmet és elegáns vizuális hatást biztosít minden helyiségben.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!