Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | LHJ121-C |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Hosszúság | 175 mm |
| Szélesség | 260 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 501 - 1000 lm |
| Lámpa színe: | Fekete |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | meleg |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | G |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 15W |
| Gyártó: | Toolight |
Modern mennyezeti lámpát keres, amely jól megvilágítja a belső teret, és egyben stílusosan néz ki? A LHJ121-C fekete LED plafon egy minimalista ajánlat, amely két egymást keresztező LED-gyűrűből áll. Az egyszerű, geometrikus forma révén a lámpa remekül illik a modern, loft és minimalista elrendezésekhez, a matt fekete felület pedig elegáns karaktert kölcsönöz neki.
A LHJ121-C egy univerzális mennyezeti lámpa, amely jól mutat a modern hálószobában, a nappaliban, valamint az előszobában is. A minimalista forma és a szubtilis fény a plafont a belső tér praktikus és dekoratív elemévé teszi.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!