Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | LHJ127-1CP |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Szélesség | 260 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Kábel hossza | 1390 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 1001 - 1500 lm |
| Lámpa színe: | Szürke |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | meleg |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | E |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, gyerekszoba, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 10W |
| További adottságok: | magasságállítás |
| Gyártó: | Toolight |
Elegáns karaktert szeretne kölcsönözni belső terének, miközben funkcionális világításról gondoskodik? A LHJ126-1CP króm LED függesztett mennyezeti lámpa egy modern ajánlat, amely könnyed formájával és dekoratív felületével hívja fel magára a figyelmet. Az átlátszó akrillal és krómozott részletekkel ellátott kerek búra gyönyörűen veri vissza a fényt, így a lámpa nappal és sötétedés után is hatásosan mutat. Tökéletesen megállja a helyét a konyhasziget felett, az étkezőasztalnál, a nappaliban vagy egy elegáns előszobában.
A LHJ126-1CP egy olyan modell, amely ötvözi a minimalista formát a dekoratív fényhatással. A lámpa önmagában is remekül mutat, de több fénypontból álló nagyobb kompozícióban is ugyanolyan hatásos. Kiváló választás azoknak, akik modern világítást keresnek elegáns és időtálló megjelenéssel.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!