Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | APP1929-CP Black |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Hosszúság | 805 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 505 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 1501 - 2000 lm |
| Lámpa színe: | Fekete |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | semleges |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | G |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 40W |
| További adottságok: | magasságállítás |
| Gyártó: | Toolight |
A modern és dinamikus formájú mennyezeti lámpa látványos választás minimalista és kortárs enteriőrökbe. A kereszteződő karok kompozíciója határozott geometrikus elrendezést hoz létre, amely magára vonja a figyelmet és dizájnos jelleget ad a térnek. A fekete felület kiemeli a modell eleganciáját, az elemek állíthatósága pedig lehetővé teszi, hogy a lámpa megjelenését az adott enteriőr stílusához igazítsuk, és eltérő vizuális hatást érjünk el.
Karcsú kialakítása könnyed és modern megjelenést biztosít, ugyanakkor erőteljes dekoratív hangsúlyt ad a helyiségnek. A beépített LED fényforrás egyenletes és kényelmes megvilágítást nyújt mindennapi használatra, a világos fényfelület pedig érdekes kontrasztot alkot a sötét kerettel.
A modern dizájn és a funkcionalitás ötvözete — ideális nappaliba, étkezőbe, hálószobába, konyhába, előszobába és irodai terekbe.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!