Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE058-C |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Hosszúság | 600 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 2501 - 3000 lm |
| Lámpa színe: | Fekete, Egyéb |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | hideg, semleges, meleg |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | F |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, gyerekszoba, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 70W |
| További adottságok: | light color change |
| Gyártó: | Toolight |
A modern LED mennyezeti lámpa egy látványos mennyezeti világítás, amely tökéletesen illeszkedik a modern, minimalista, loft és skandináv enteriőrökbe. A három egymásba fonódó körre épülő forma dinamikus és dizájnos karaktert kölcsönöz a térnek, míg a sötét szerkezet és a fa hatású dekorral ellátott burkolat kombinációja rendkívül stílusos és modern megjelenést biztosít. Tökéletes választás nappaliba, hálószobába, étkezőbe, dolgozószobába vagy előszobába.
A lámpa szerkezete fémből és tartós anyagból készült, amely esztétikus megjelenést és hosszú élettartamot biztosít a mindennapi használat során. A megvilágított kör alakú gyűrűk könnyed, térbeli kompozíciót alkotnak, amely bekapcsolt állapotban és dekoratív mennyezeti elemként is magára vonzza a figyelmet. Az integrált LED világítás egyenletesen oszlatja el a fényt, kiemelve a lámpatest modern formáját.
A modell 3 világítási módot kínál, amelyek a lámpa újbóli bekapcsolásával válthatók.
Az első módban az egyik kör 6000K fényt bocsát ki, míg a másik kettő 3000K fényt sugároz.
A második módban az egyik kör 3000K fényt ad, a másik kettő pedig 6000K fényt.
A harmadik módban minden kör semleges színhőmérsékletű fényt bocsát ki. Ennek köszönhetően a mennyezeti lámpa könnyedén igazítható a napszakhoz, a hangulathoz és a helyiség karakteréhez.
Ez a funkcionális és dekoratív mennyezeti világítás modern formát, különleges fényhatást és gondosan kiválasztott anyagokat ötvöz. A plafon kiválóan illik olyan enteriőrökbe, ahol az esztétika és a világítás eredeti karaktere egyaránt fontos szerepet játszik.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!