Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE059-C BLACK |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Hosszúság | 805 mm |
| Szélesség | 530 mm |
| Magasság | 105 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 3501 - 4000 lm |
| Lámpa színe: | Fekete |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | hideg, semleges, meleg |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | F |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, gyerekszoba, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 50W |
| További adottságok: | light color change |
| Gyártó: | Toolight |
A modern LED mennyezeti lámpa egy stílusos fényforrás, amely tökéletesen illeszkedik a modern, minimalista és elegáns elrendezésekhez. Az egymást metsző téglalapokon alapuló forma geometriai harmóniát és dizájner karaktert kölcsönöz a belső térnek, így a lámpatest ideális választás nappaliba, hálószobába, étkezőbe vagy előszobába.
A lámpa szerkezete fémből és műanyagból készült elegáns Black felülettel, amely stílusos megjelenést és tartósságot biztosít a mindennapi használat során. A téglalap alakú, világító keretek olyan térbeli kompozíciót hoznak létre, amely bekapcsolva, illetve a mennyezet érdekes dekorációs elemeként is lenyűgözően mutat. A beépített LED fényforrás egyenletesen szórja szét a fényt, hangsúlyozva a lámpatest modern formáját és kellemes vizuális hatást keltve.
A mennyezeti lámpa két világítási módot kínál, amelyek a fali kapcsoló ismételt megnyomásával egyszerűen válthatók. Az első módban mindkét téglalap 4000K semleges színhőmérsékletet bocsát ki, amely ideális a mindennapi használathoz és a helyiségben való zavartalan tevékenységekhez. A második módban az egyik keret 3000K meleg színnel, a másik pedig 6000K hideg színnel világít, így egyedi, rendkívül dekoratív és modern fényhatást hozva létre.
Ez egy funkcionális és esztétikus mennyezeti világítás, amely ötvözi a masszív anyagokat, a szigorú geometriai formát és az érdekes működési módot, tökéletesen kiegészítve a kortárs, merész belső tereket.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!