Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE097-W |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Fali lámpa |
| Hosszúság | 125 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 805 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | üveg, fém |
| Fényerősség: | nem alkalmazható |
| Lámpa színe: | Arany, átlátszó |
| Fényforrások száma: | 5 |
| Fényforrás menete: | E14 |
| Színhőmérséklet: | égőtől függően |
| Fényforrás mellékelve: | Nem |
| Energetikai besorolás: | nem alkalmazható |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, gyerekszoba, nappali, hálószoba |
| Maximális izzó teljesítmény: | 40W |
| Gyártó: | Toolight |
Az elegáns, dekoratív üvegkristályokkal díszített fali lámpa látványos világítási megoldás, amely tökéletesen ötvözi a praktikus funkciót a luxus megjelenéssel. Karcsú, függőleges formája és többszintű kialakítása miatt a lámpatest vonzza a tekintetet, és a belső tér karakteres díszévé válik. Kiváló választás nappaliba, hálószobába, folyosóra, előszobába vagy glamour, modern classic, illetve New York-i stílusban berendezett elegáns térbe.
A fali lámpa fém és üvegkristályok kombinációjából készült, ennek köszönhetően az egész rendkívül stílusos és nemes megjelenésű. Az átlátszó, hosszúkás elemek szépen szórják a fényt, finom ragyogást és dekoratív tükröződéseket hozva létre a környezetben. Az arany szerkezeti részletek kiemelik a lámpa elegáns jellegét, és kifinomult megjelenést kölcsönöznek neki.
A lámpatest belsejében E14 menet található, amely lehetővé teszi a megfelelő fényforrás kiválasztását az egyéni preferenciák szerint. Ez a megoldás szabadságot ad a fény színének és intenzitásának megválasztásában, így a fali lámpa kiegészítő és dekoratív világításként egyaránt használható.
Ideális választás azok számára, akik látványos, luxus formájú fali világítást keresnek. Az üvegkristályos fali lámpa gyönyörűen kiegészíti a belső tér elrendezését, eleganciát, könnyedséget és finom ragyogást csempészve bele.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!