Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE025-1W |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Fali lámpa |
| Hosszúság | 420 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | alumínium, fém, műanyag |
| Fényerősség: | 501 - 1000 lm |
| Lámpa színe: | Fekete |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | semleges |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | F |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, nappali, hálószoba, univerzális |
| Erősség: | 8W |
| További adottságok: | tilt angle adjustment |
| Gyártó: | Toolight |
A matt fekete felületű elegáns LED falilámpa kiváló választás modern és stílusos enteriőrökhöz. Minimalista formája és időtálló színvilága révén a lámpatest világosabb és sötétebb terekben egyaránt remekül mutat, modern karaktert és határozott megjelenést kölcsönözve nekik.
A szaténosan matt fekete az egyik legdivatosabb felület a kortárs enteriőrökben. Tökéletesen illik loft, ipari, modern, minimalista és modern stílusú terekhez, és remekül harmonizál fával, betonnal, márvánnyal vagy fém kiegészítőkkel. Univerzális formájának köszönhetően a falilámpa egyszerre szolgálhat praktikus világításként és finom dekorációs elemként is.
A falilámpa korszerű LED-megvilágítással van felszerelve, amely semleges fényárnyalatot bocsát ki, és kellemes, természetes megvilágítást biztosít. Ez a fajta fény ideális a mindennapi használatra — kellemes a szemnek, és hűen adja vissza a környezet színeit. A LED-technológia emellett energiatakarékosságot és hosszú élettartamot garantál.
A lámpa nagy előnye az állítható kar, amely lehetővé teszi a fény irányának kényelmes szabályozását és a világítás aktuális igényekhez való igazítását. A falilámpa tökéletes választás a fürdőszobai tükör fölé, az előszobába, kép vagy fali dekoráció fölé, modern és funkcionális világítási zónát teremtve.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!