Ha a böngészőben engedélyezett a sütik használata, engedélyezettek ezen az oldalon. Bármikor lehetősége nyílik a beállítások, és ezáltal a sütik használatának módosítására.
Ha szeretne többet megtudni a Cookie Szabályzatról, kattints ide.
| Modell: | SWE095-C 50cm GOLD |
|---|---|
| Lámpa típusa: | Mennyezet - függő |
| Hosszúság | 490 mm |
| Szélesség | 490 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Áramforrás: | Hálózat~220V - ~240V |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Fényerősség: | 501 - 1000 lm |
| Lámpa színe: | Arany |
| Fényforrások száma: | beépített LED forrás |
| Fényforrás menete: | Beépített LED forrás |
| Színhőmérséklet: | hideg, semleges, meleg |
| Fényforrás mellékelve: | Igen |
| Energetikai besorolás: | G |
| Védettségi osztály: | IP20 |
| Helyiség: | iroda, étkező, folyosó/lépcsőház, konyha, gyerekszoba, nappali, hálószoba, univerzális |
| Maximális izzó teljesítmény: | - |
| Erősség: | 30W |
| További adottságok: | light color change |
| Gyártó: | Toolight |
Az exkluzív kristály mennyezeti lámpa egy stílusos fényforrás, amely tökéletesen illeszkedik a modern, glamour és modern classic elrendezésekhez. A Gold felületű kerek forma presztízst és ékszerszerű ragyogást kölcsönöz a belső térnek, így a lámpatest ideális egy elegáns nappaliba, reprezentatív étkezőbe, hálószobába vagy előszobába.
A lámpa szerkezete fémből és számos kristályból készült, ami látványos vizuális hatást és a legmagasabb esztétikát biztosítja. A fényes Gold gyűrűk tökéletes keretet biztosítanak a kristályelemek számára, amelyek gyönyörűen törik meg és szórják szét a fényt. A beépített LED fényforrás olyan ragyogást bocsát ki, amely varázslatos atmoszférát és egyedi tükröződéseket teremt a helyiségben.
A mennyezeti lámpa két világítási módot kínál, amelyek a fali kapcsoló ismételt megnyomásával egyszerűen válthatók. Ez lehetővé teszi a választást az esti pihenéshez ideális, hangulatos, 3000K meleg szín és a világos, 6000K hideg szín között, amely tökéletesen élénkíti a teret és kifejezővé teszi azt. Ennek köszönhetően könnyedén az aktuális igényeihez és hangulatához igazíthatja a világítást.
Ez egy luxus és rendkívül dekoratív mennyezeti világítás, amely ötvözi a masszív anyagokat, a klasszikus eleganciát és a modern technológiát, így minden exkluzív belső tér kifejező, ragyogó eleme.
Tartson lépést kínálatunkkal, akcióinkkal és különleges ajánlatainkkal!
Iratkozzon fel hírlevelünkre még ma!
A megrendeléseket legkésőbb a kifizetésüket követő következő munkanapon (vagy az utánvétes fizetési lehetőség kiválasztásával) szállítjuk. Minden szállítmány biztosított, gondosan és biztonságosan csomagolva.
A 30 kg-ig terjedő szállítmányokat DPD futár, míg a 30 kg feletti szállítmányokat a Rohlig-Suus szállítmányozó cég küldi el. A zuhanykabinokat, ajtókat és egyéb, különös gondosságot igénylő termékeket raklapon, függőleges helyzetben, egy speciálisan épített állványra szállítják.
Lehetőséget biztosítunk a gyors online fizetések használatára, amelyeket a Przelewy24, a PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) és a Paypal értékes és teljesen biztonságos platformjai hajtanak végre. Ezen űrlapok mellett az árukért hagyományos banki átutalással is fizethet a számlánkra vagy készpénzben a futárnak az áru átvételét követően.
Fizetési számlaszám:
PL17 1090 2590 0000 0001 4664 7395
Mail: iroda@furdoszoba-rea.hu
Segélyvonal: +48 857-337-777
(hétfőtől péntekig: 7: 00-20: 00)
Magyar nyelven: +36 70 750 8912
(hétfőtől péntekig: 7:00-15:00)
Reklamációt telefonon nem tudunk intézni, kérjük ilyen esetben emailben jelezze ezt felénk!